Wyszukiwarka produktów

produkt

Elektroniczne archiwium-Oprogramowanie do archiwizacji i elektronicznego obiegu dokumentów ELO - Digital
Firma: PHU RISET Jarosław Szabłowski

Grupa: Produkty > Rozwiązania informatyczne > Oprogramowanie

Na rynku istnieje duża liczba rozwiązań do zarządzania dokumentami, archiwizowania i obieg dokumentów. Z pewnością przy ocenie produktu znaczną rolę odgrywają takie czynniki jak: cena, wydajność, opłacalność, funkcjonalność, intuicyjność. Dużo ważniejsze jest jednak dopasowane do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa. Ta wiedza odzwierciedla się w gamie produktów ELO.

ELO Digital Office GmbH tworzy wiodące rozwiązania o dużej innowacyjności technologicznej dla sektora Enterprise-Content-Mangement. Celem jest oferowanie rozwiązania do optymalizacji procesów biznesowych obejmującej kompletne spektrum od wprowadzania informacji, klasyfikacji, automatycznie sterowanych obiegów i wieloletniego przechowywania dokumentów, poprzez rozwiązania mobilne aż do mechanizmów współpracy oraz zarządzania wiedzą, jak również budowę rozwiązań portalowych.

Paleta produktów rozciąga się od ELOoffice - rozwiązania dla pojedynczego stanowiska roboczego oraz małych firm, poprzez ELOprofessional, modularnego oprogramowania klient/serwer przeznaczonego dla średnich i dużych organizacji, aż do ELOenterprise. ELOenterprise jako sztandarowe rozwiązanie oferuje koncernom wysoką skalowalność i optymalną integrację z portalami dzięki komponentom serwera napisanych w języku Java.

Obecnie duże koncerny światowe, jak Lufthansa, MAN, Suedzucker, Preciosa, itp. stosują ELOprofessional jako rozwiązanie DMS w bardzo dużych instalacjach. Systemy ELOprofessional pracują nad wyraz niezawodnie również pod najwyższym obciążeniem, obsługują tysiące użytkowników i zarządzają wieloma milionami dokumentów oraz zasobami przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Są to cechy potwierdzające jakość produktów ELO, produkty Made in Germany.

Zadaj pytanie
przejdź do katalogu produktów