Dane osobowe Dodano: 12.12.2018

Witam Pracuję w archiwum zakładowym instytucji kultury. Proszę o informację odnośnie danych osobowych w JRWA, czyli jakie dane powinny znaleźć się pod tą pozycją. Kolejne pytanie odnosi się do deklaracji, które wypełniają uczestnicy zajęć instytucji kultury. Jak długo powinno się przechowywać takie deklaracje wg JRWA. Nadmieniam, że jesteśmy w trakcie opracowywania JRWA i nie mam się do czego odnieść na tę chwilę. Czy takie deklaracje będziemy opisywać jako DANE OSOBOWE wg JRWA, czy jako dokumentacja uczestników zajęć typu listy obecności czy dzienniki zajęć? W archiwum zakładowym pracuję od niedawna i stąd moje pytania Pozdrawiam JJ
Jeśli mają Państwo pytania związane z prowadzeniem archiwum zakładowego, wątpliwości co do interpretacji przepisów regulujących pracę archiwum lub chcą Państwo uzyskać poradę, zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

Naszymi konsultantami są zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dokumentacją archiwalną, jak i wykładowcy oraz prowadzący kursy i szkolenia archiwistyczne.

Wystarczy kilka minut na wypełnienie formularza, a w ciągu kilku godzin otrzymają Państwo odpowiedź.