Archiwistyka_tlo
Artykuły > Z kraju > Oral history in action
Oral history in action


Polskie Towarzystwo Historii Mówionej zaprasza do zgłaszania w terminie do 31 października br. referatów na konferencję "Oral history in action"Polskie Towarzystwo Historii Mówionej zaprasza osoby, które zajmują się historią mówioną, do zgłaszania wystąpień na międzynarodową konferencję "Oral history in action". 
Z okazji 10-lecia działalności Polskie Towarzystwo Historii Mówionej wraz z Instytutem Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Ośrodkiem Pamięć i Przyszłość z Wrocławia, zaprasza na międzynarodową konferencję "Oral history in action", która odbędzie się w Krakowie 28-30 marca 2019. Hasłem konferencji jest "Oral history in action" i jest adresowana również do nieakademickich działaczy, osób które zajmują się historią mówioną w praktyce. 

Zgłoszenia wystąpień należy nadsyłać do 31 października 2018. Więcej informacji (w języku angielskim) na stronie Polskiego Towarzystwa Historii Mówionej.
 
 
 
 
Źródło:  https://archiwa.org/artykuly/zaproszenie-do-zg%C5%82aszania-referat%C3%B3w-na-konferencj%C4%99-oral-history-action
 
                                                                                                                 (dostęp z 26.09.2018) 

26.09.2018
strzałka do góry