Archiwistyka_tlo
Artykuły > O serwisie
Szanowni Państwo! Od wczoraj do godzin popołudniowych dziś (11.02) serwis Archiwistyka.pl był niedostępny ze względu na awarię serwera.Użytkowników serwisu serdecznie przepraszamy.Dołożymy wszelkich starań, aby takie problemy nie wystąpiły w przyszłości.
... zobacz więcej
11.02.2008
Miło nam poinformować, iż właśnie minął pierwszy rok funkcjonowania portalu archiwistycznego Archiwistyka.pl! Serwis branżowy www.archiwistyka.pl jest nowatorskim projektem firmy informatycznej „ARISCO”, w ofercie której znajduje się również program komputerowy Archiwum zakładowe.
... zobacz więcej
04.11.2007
Wystarczy wpis do katalogu branżowego. Zaloguj się i wypełnij pole "Produkty i usługi" w panelu administracyjnym, a produkt ukaże się na stronie głównej. Usługa BEZPŁATNA!
... zobacz więcej
07.05.2007
Szanowni użytkownicy panelu dla firm (CMS). Regały, szafki, skanery, czytniki, programy komputerowe do archiwum i inne. Już teraz mogą pojawić się w dziale "Produkty". Oprócz danych firmy, które wypełnili Państwo podczas rejestracji konta mają Państwo również możliwość BEZPŁATNEGO dodania:  
... zobacz więcej
25.04.2007
Wyposażenie archiwum, usługi i zagadnienia archiwistyczne, informatyka w archiwum oraz kursy i szkolenia - to nowe zagadnienia tematyczne. Jest to odpowiedź na sugestie z Państwa strony dotyczące braku odpowiedniego miejsca do zamieszczania artykułów związanych z Państwa branżą. Tym samym serwis uległ przebudowie... 
... zobacz więcej
25.04.2007
Witamy serdecznie na stronach seriwsu Archiwistyka! Tutaj mogą znaleźć Państwo adresy firm oferujących wyposażenie archiwum (regały, półki etc) sprzęt komputerowy (skanery, czytniki, drukarki kodów kresokowych etc), programy komputerowe do archiwum, materiały biurowe (teczki, segragatory etc) i wiele, wiele innych akcesoriów niezbędnych każdemu archiwiście.
... zobacz więcej
22.02.2007
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:DODAJ WPISJeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarządzaj swoim wpisem:LOGOWANIE
... zobacz więcej
12.02.2007
strzałka do góry