Archiwistyka_tlo
Artykuły > Z kraju > NAUCZANIE ONLINE Z WYKORZYSTANIEM USŁUG: SKYPE ORAZ PADLET
NAUCZANIE ONLINE Z WYKORZYSTANIEM USŁUG: SKYPE ORAZ PADLETFilmiki wykorzystane na szkoleniu, jak przygotować nauczanie zdalne gdy szkoła nie dysponuje żadnymi wdrożonymi i dostępnymi dla nauczycieli oraz uczniów narzędziami. Więcej na http://padlet.com/januszwierzbicki/on... Gorący temat!


https://www.youtube.com/playlist?list=PLEln4ktT58fZD8iQ7aaAzm4NdzQTwdWcR

 

(dostęp z 23.10.2020)

 

 

a to tak przy okazji...

 

 

https://bazawiedzy.socialtigers.pl/articles/90-narzedzi-do-pracy-zdalnej-megalista?fbclid=IwAR1Upx6I6G8iqtkJdcI3HbhdcjB9e9pSGxzx8mF587QRX02CbJc1LJReSFA
 
 
Na rynku dostępnych jest wiele systemów pracy zdalnej, takich jak np. Zoom czy Microsoft Teams. Można też pokusić się o skorzystanie z kilku aplikacji, np. HeySpace - narzędzie do komunikacji i współpracy, Hangouts - aplikacja do wideokonferencji, G Suite - pakiet Google udostępniający wszysdtkie firmowe dokumenty oraz TimeCamp - aplikacji napisanej przez polskiego programistę w 2009 roku do monitorowania komputerowej aktywności (time tracking). Wspomnieć też należy o aplikacji TeamViewer, z której sam czasami korzystam. Ale można także skorzystać z GoogleDocs.

23.10.2020
strzałka do góry