Archiwistyka_tlo
Artykuły > Z kraju > XI seminarium z cyklu Składowanie i archiwizacja
XI seminarium z cyklu Składowanie i archiwizacja

16 grudnia 2008 w Warszawe odbędzie się XI seminarium z cyklu Składowanie i archiwizacja "ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH W PRAKTYCE". Patronem medialnym seminaurum jest portal Archiwistyka.pl.


Seminarium na temat archiwizacji dokumentów elektronicznych w praktyce, przypomni i usystematyzuje wiedzę o uwarunkowaniach prawnych dotyczących zagadnienia archiwizacji elektronicznej. Rola podpisu elektronicznego przy realizacji poprawnego systemu obiegu i archiwizacji oraz losy nowelizacji ustawy będą jednym z ważniejszych zagadnień poruszonych na seminarium. Polskie i Unijne normy i standardy archiwizacji też są bardzo istotne. Do tego jeszcze zarządzanie cyklem życia dokumentów, składowanie, archiwizacja i publikacja. Wszystko to poparte doświadczeniami praktycznymi w tworzeniu i użytkowaniu archiwów dokumentów elektronicznych.

Do udziału zapraszamy:
- osoby wykorzystujące technologie informatyczne,
- osoby odpowiedzialne za archiwa w urzędach, przedsiębiorstwach, bankach, firmach ubezpieczeniowych,
- osoby odpowiedzialne za selekcję i zakup nowych produktów i technologii,
- osoby odpowiedzialne za projektowanie, budowę i rozwój systemów informatycznych (szefów departamentów informatyki, kierowników projektów, członków grup projektowych, administratorów systemów i kadrę zarządzającą).

Więcej informacji
www.cpi.com.pl/imprezy/2008/ade/index.php

Formularz zgłoszeniowy
Formularz został przygotowany specjalnie dla Naszych odbiorców. Wszystkich zainteresowanych, prosimy o jego wypełnienie - www.cpi.com.pl/imprezy/2008/ade/formularz_pr.php

Organizator
Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o., (022) 870 69 78, cpi@cpi.com.pl, www.cpi.com.pl

31.10.2008
strzałka do góry